Volné pracovní místo  Skladník v tiskárně (nepřetržitý provoz, 12-hod.směny)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 500–29 500 Kč / měsíc

Máte zájem získat zkušenosti ze skladu? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete pracovat v Ústí nad Labem a k tomu mít šéfa s férovým přístupem?
Pak hledáme právě Vás.
Vyžadujeme spolehlivost a pracovitost. Vše ostatní Vás naučíme…

Náplň práce:
  • manipulace s VZV
  • příjem dodávek a kontrola rolí papíru, potvrzování dokladů
  • expedice materiálu dle objednávkových listů
  • zásobování provozu (zajištění dostatku materiálu do výroby)
  • dodržování provozních předpisů
  • dodržování BOZP a PO
  • udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme

  • průkaz a praxe na VZV výhodou
  • chuť pracovat
  • logické myšlení
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • pracovitost
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat na 12 hod směnách

Nabízíme

Nabízíme

  • nástup možný DLE DOMLUVY
  • nástupní mzda dle praxe od 24.500 Kč (po zaučení a samostatné práci až 29.500 Kč)
  • nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny) KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN
  • zázemí stabilní společnosti
  • dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání (místo výkonu Mezní 7, Severní Terasa)
Benefity

  • stravenky v hodnotě 220 Kč/směna
  • náborový bonus
  • příspěvek na volný čas
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • v průměru 15,5 dne na Váš odpočinek
  • odměny za životní a pracovní jubilea
  • možnost zvýhodněného telefonního tarifu

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat přes odpovědní formulář a pošlete životopis.

Máte zájem o nabídku Skladník v tiskárně (nepřetržitý provoz, 12-hod.směny)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Soukupová z SEVEROTISK s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladník v tiskárně (nepřetržitý provoz, 12-hod.směny)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.